Vidzemes augstskolas studentu vizīte VALPRO

VALPRO jau trešo gadu sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas Biznesa vadības katedru veido izglītojošu teorētiskās un praktiskās pieredzes lekciju biznesa efektivitātes uzlabošanā. Šogad pie mums viesojās ViA Erasmus apmaiņas programmas studenti un Biznesa vadības 3. kursa studenti “Līderība un biznesa procesu organizācija zināšanu laikmetā” kursa ietvaros.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad bija iespēja noklausīties VALPRO ražošanas vadītāja Ruslana Sosinoviča lekciju par ražošanas LEAN teoriju un efektivitātes principiem ražošanā. Turklāt ekskursijas laikā bija iespēja redzēt, kā LEAN instrumenti tiek praktiski izmantoti VALPRO ražošanā un, protams, pieredzēt, kā top pasaules slavenās metāla degvielas kannas, kā tiek ražoti ugunsdzēsības aparātu korpusi un kā notiek bezšuvju gāzes balonu inspicēšana.

ViA vieslektore Inese Ozola:
“Esmu patīkami pārsteigta par uzņēmumā paveikto! Ņemot vērā, ka ekskursijā Studiju kursa "Līderība un biznesa procesu organizēšana zināšanu laikmetā" ietvaros dodamies jau kopš 2016. gada, ir patiess prieks redzēt ievērojamas un būtiskas pārmaiņas uzņēmuma izaugsmē un attīstībā. Manuprāt, VALPRO ir spilgts un praktisks piemērs tam, kā iespējams panākt šķietami neiespējamo. Ļoti priecē, ka tiek veikta  praktisko zināšanu pārnese un pieredzes dalīšanās ar citiem Latvijas mēroga uzņēmumiem.”

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO SIA All Rights Reserved