SIA "VALPRO" notiks Vidzemes labāko darba devēju apbalvošana

Pirmdien, 4. jūnijā plkst. 15.00 SIA „VALPRO” telpās notiks Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) vadības tikšanās ar reģiona uzņēmējiem un Vidzemes reģiona labāko darba devēju apbalvošana.

Šogad reģiona labākā darba devēja titulam nominēti pieci uzņēmumi, kas ekspertu skatījumā gan atbilst efektīvas pārvaldības un ilgtspējas principiem, gan uzņēmējdarbībā ievēro godīgas konkurētspējas un efektīvas cilvēkresursu vadības pieeju. Nominēto vidū ir AS „Cēsu Alus”, SIA „VTU Valmiera”, AS „Valmieras Stikla šķiedra”, SIA „Valmieras ūdens” un AS „Valmieras piens”.

Šogad LDDK Latvijas reģionu labākos darba devējus apbalvos jau piekto gadu. Pirms Vidzemes reģiona labākā darba devēja apbalvošanas notiks diskusija, kurā piedalīsies reģiona uzņēmēji un LDDK pārstāvji – ģenerāldirektore Līga Menģelsone, Vidzemes reģiona sociālā dialoga eksperts Andrejs Bušenko un Vidzemes reģiona konsultante darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos Dagnija Lukstraupa. Diskusijas laikā tiks pārrunāta līdzšinējā sadarbība starp darba devējiem, nozaru asociācijām un uzņēmēju biedrībām, nodarbinātajiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un citām saistītām institūcijām, kā arī pašreizējie problēmjautājumi un iespējamā sadarbība to risināšanā.

SIA "VALPRO" Vidzmes labākā darba devēja titulu saņēma 2009.gadā, kas kalpoja ne vien kā nozīmīga un vērtīga atzinība, bet arī kā būtisks motivējošais faktors arī turpmāk būt labam darba devējam, kam rūp darbinieki, darba vide un uzņēmuma izaugsme.

Vairāk par apbalvošanu lasi LDDK mājas lapā: www.lddk.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO SIA All Rights Reserved