Noskaidroti SIA "VALPRO" stipendijas ieguvēji

Šogad tika izveidota VALPRO stipendija, ar mērķis atbalstīt Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes, Ekonomikas un vadības fakultātes, Datorikas fakultātes maģistrantūras programmas studentus, kuri ir labākie savā pētnieciskajā studiju jomā.

Šā gada septembrī Latvijas Universitātes Fonds izsludināja Jauno pētnieku stipendiju konkursu, kurā nozares studentiem bija iespēja cīnīties arī par SIA „VALPRO” mecenāta stipendiju.

SIA „VALPRO” stipendijas pētniecībai saņēma Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūras programmas „Starptautiskais bizness” studente Santa Sproģe un Olga Ļašuka.

Apsveicam Santu un Olgu ar stipendijas iegūšanu un vēlam veiksmi un izturību pētniecisko darbu izstrādē!

Stipendija_1.jpgStipendija_2.jpg


Santa Sproģe:

„VALPRO” stipendijas iegūšana man būtiski palīdzēs īstenot maģistra darba pētījumu, radot iespēju realizēt pētījuma praktisko daļu. Esmu iecerējusi, ka „VALPRO” stipendija padarītu reālākus manus nākotnes nodomus – veikt kaut ko paliekošu zinātnē un noderīgu uzņēmējdarbībā, Latvijas tautsaimniecības attīstības stratēģijas izstrādē.

Tādēļ esmu pateicīga „VALPRO” par doto iespēju un ceru, ka kopā mums izdoties Latviju padarīt par valsti ar daudzsološu nākotni!”

Olga Ļašuka:

„Gribu izteikt lielu pateicību LU Fondam un stipendijas komisijai par iespēju saņemt „VALPRO” stipendiju. Tas no vienas puses dod materiālu neatkarību, kas sniedz iespēju pilnvērtīgi veltīt laiku pētnieciskajam darbam un iespēju koncentrēties studijām; no otras puses – tā ir liela motivācija turpmākajiem panākumiem, darbiem un idejām, ko tomēr varēšu realizēt dzīvē. Paralēli studijām un pētniecībai man tagad rodas iespēja turpināt nodarboties ar hobijiem – sportu un fotografēšanu. Ļoti ceru, ka ar savu darbību attaisnošu uz mani liktās cerības. Paldies „VALPRO”!”

LU_logo.jpg VALPRO_logo.jpg


Latvijas Universitātes Fonda Jauno pētnieku stipendijas ir nodibinātas ar mērķi studiju laikā atbalstīt spējīgus un centīgus LU studentus, kas padziļināti veic zinātnisko vai pētniecisko darbību sev interesējošā studiju novirzienā.

Stipendijas paredzētas: bakalauriem (sākot no 2.kursa), maģistrantiem, doktorantiem (skat. pie katras atsevišķās stipendijas).

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO SIA All Rights Reserved